top of page
_DSF8823.jpg

Funtown - angielski całkiem inaczej niż w szkole!

3(1).png

Czym Funtown różni się od zwykłych zajęć i innych metod nauki?

Najprościej mówiąc - ta metoda jest pełna edukacyjnych hitów! Tak naprawdę każdy jej element ma w sobie potężny ładunek inpiracji i zabawy. Lektorzy Funtown dobrze wiedzą, jak je wykorzystać, by osiągnąć spektakularne efekty przy maksymalnym zaangażowaniu dzieci w zajęcia!

Szukając kursu językowego dla dziecka chcesz mieć pewność, że rozwinie ono przede wszystkim umiejętności komunikacji, bo o to najtrudniej na szkolnych zajęciach.

 A co jeśli powiemy Ci, że opanuje także gramatykę, około 3000 słów i zwrotów oraz do tego będzie się fantastycznie bawić?

_DSF8942 (Copy).jpg

"Od kiedy w naszej szkole prowadzimy zajęcia Funtown dzieciaki nie rezygnują z zajęć w ciągu roku, poprawiła się frekwencja na zajęciach. Skończyły się też pytania -- kiedy koniec lekcji.  A rodzice?
Wciąż pytają, czy oni też mogą się tak uczyć!"

opinia lektorki jednej ze szkół Funtown


 

Jeśli dziecko uczy się czegoś z radością efekty przerastają nasze oczekiwania. A więc czego możesz oczekiwać po zajęciach Funtown?

- wzrostu motywacji do nauki angielskiego

- mnóstwa zapamiętanych słówek

- świetnie opanowanych sytuacji życiowych, w których Twoje dziecko wykorzysta angielski - np zakupy na wakacjach

- większej swobody w mówieniu

- coraz lepszej wymowy i pracy z tekstem

- na koniec roku Twoje dziecko może podejść do renomowanych egzaminów międzynarodowych dla dzieci ( Cambridge YLE) i sprawdzić ile już potrafi!

Zobacz nasze próbne materiały

Nauka angielskiego w Funtown wciąga między innymi przez wyjątkowe materiały, które przepełnione są poczuciem humoru i nieoczywistymi skojarzeniami, które uwielbiają dzieciaki. To dzięki temu zajęcia nigdy się nie nudzą i są pełne radosnych doświadczeń, dzięki którym nauka języka obcego kojarzy się z czymś pozytywnym i dającym mnóstwo możliwości.

Tutaj masz wyjątkową okazję zajrzeć do Funtown i poznać wybrane materiały, które są elementami naszych programów.

Jedna z ponad 30 autorskich piosenek:

bottom of page