top of page

Baby Fun - klub maluszka

Baby Fun! Nowe zajęcia rozwojowe dla maluszków.

Zajęcia są dla dzieci od 3 m-cy do lat 3, bez podziału na grupy wiekowe: każdy maluszek czerpie z aktywności tyle ile mu potrzeba.

Zajęcia mają uporządkowaną strukturę i ciekawy autorski program, który powstał m.in. we współpracy z logopedą i pedagogiem.

Każde zajęcia to 3 w 1: zabawy z angielskim, muzyka i zajęcia rozwojowe. Czas zajęć: 60 min. ( 45 min + czas na zabawę maluszków i kawę dla mamy)

Podczas zajęć opiekun (mama/tata/babcia/niania) biorą aktywny udział w zajęciach, budując relację z maluszkiem i dając mu poczucie bezpieczeństwa.

Zajęcia są idealnym przygotowaniem do żłobka i przedszkola, oswajają dzieci ze schematem zajęć oraz zabawą w grupie. 

Regularne spotkania Baby Fun to wspólny czas mamy i maluszka, mnóstwo uśmiechów oraz czas na nowe znajomości. W klubie odbywają się także wspólne wydarzenia takie jak

wizyta Mikołaja, bale kostiumowe i pikniki.

Otwórz klub maluszka!

Jeśli prowadzisz szkołę językową, na pewno dysponujesz wolnymi salami do południa.

Klub maluszka to świetny pomysł, żeby je wykorzystać! Mamy i maluszki uwielbiają przychodzić na zajęcia przed południem.

Nie masz doświadczenia w pracy z maluszkami?

Wszystkiego dowiesz się z Podręcznika Właściciela, a zajęcia poprowadzisz według Baby Planu, który uwzględnia wszystkie aktywności i zajęcia na cały rok. 

Na zajęciach dzieciom towarzyszy ukochana maskotka -  króliczek Bibi  (45 cm), 

W pakiecie startowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, także karnety dla rodziców, oraz plakaty, które pomogą Ci zareklamować Baby Fun - klub maluszka w Twojej okolicy. 

Promocja!

Klub maluszka Baby Fun najlepiej łączyć z innymi licencjami Funtown! Zapytaj o ofertę cenową!

bottom of page