top of page
_DSF4341 d (Copy).jpg

Funtown - angielski całkiem inaczej niż w szkole!

Funtown - angielski dla dzieci od lat 7
Funtown - angielski dla dzieci od lat 7Najprościej mówiąc - ta metoda jest pełna edukacyjnych hitów! Tak naprawdę każdy jej element ma w sobie potężny ładunek inpiracji i zabawy. Lektorzy Funtown dobrze wiedzą, jak je wykorzystać, by osiągnąć spektakularne efekty przy maksymalnym zaangażowaniu dzieci w zajęcia!

Szukając kursu językowego dla dziecka chcesz mieć pewność, że rozwinie ono przede wszystkim umiejętności komunikacji, bo o to najtrudniej na szkolnych zajęciach.

 A co jeśli powiemy Ci, że opanuje także gramatykę, około 2000 słów i zwrotów oraz do tego będzie się fantastycznie bawić?

Czym Funtown różni się od innych metod? 

Nauka przez radość!

Jeśli dziecko uczy się czegoś z radością efekty przerastają nasze oczekiwania. A więc czego możesz oczekiwać po zajęciach Funtown?

  • wzrostu motywacji do nauki angielskiego,

  • mnóstwa zapamiętanych słówek,

  • świetnie opanowanych sytuacji życiowych, w których wykorzysta angielski,

  • większej swobody w mówieniu,

  • coraz lepszej wymowy i pracy z tekstem.

Wsparcie dla lektora

Dzisiejsze dzieci uczą się zupełnie inaczej!

Dlatego lektor Funtown ma do dyspozycji ogromny pakiet edukacyjny, który angażuje je przez całe zajęcia! Planszówka XXL i karty, multimedialne prezentacje, 8 maskotek, duży zestaw Flashcards, zapewnią dynamiczną i ciekawą lekcję, która wciągnie dzieciaki! 

"Od kiedy w naszej szkole prowadzimy zajęcia Funtown dzieciaki nie rezygnują z zajęć w ciągu roku, poprawiła się frekwencja na zajęciach. Skończyły się też pytania: "kiedy koniec lekcji?".  A rodzice?
Wciąż pytają, czy oni też mogą się tak uczyć!"

opinia lektorki jednej ze szkół Funtown


 

Zobacz nasze próbne materiały

Nauka angielskiego w Funtown wciąga między innymi przez wyjątkowe materiały, które przepełnione są poczuciem humoru i nieoczywistymi skojarzeniami, które uwielbiają dzieciaki. To dzięki temu zajęcia nigdy się nie nudzą i są pełne radosnych doświadczeń, dzięki którym nauka języka obcego kojarzy się z czymś pozytywnym i dającym mnóstwo możliwości.

Tutaj masz wyjątkową okazję zajrzeć do Funtown i poznać wybrane materiały, które są elementami naszych programów.

Jedna z ponad 30 autorskich piosenek:

bottom of page